اتاق دو تخته استاندارد

اتاق ۲تخته استاندارد رو به خیابان دارای چشم انداز شهر زیبای اصفهان بوده و در عین سادگی از کلیه امکانات رفاهی نظیر سرویس بهداشتی و حمام، اینترنت پرسرعت، تلویزیون LCD، سشوآر، صندوق امانات، سرویس چای و قهوه، مینی بار، سیستم اعلام حریق و … برخوردار است.

از ۳۷۶/۰۰۰ تومان

هرشب + صبحانه

تخت خواب
تلویزیون کابلی
دستگاه تهویه
اینترنت رایگان
صبحانه رایگان
مینی بار

اینترنت رایگان

تلویزیون  هوشمند

تهویه هوا

صبحانه رایگان

خدمات خشکشویی

ترانسفر فرودگاهی

صندوق امانات

هتل مجلل زهره

سنگ بنای هتل زهره در تیرماه ۱۳۸۰ با تلفیقی زیبا از معماری سنتی و تجهیزات مدرن و امکاناتی خاص و منحصربه‌فرد و با بهره‌گیری از هنرهای اصیل و زیبای ایرانی بنانهاده شده و سعی در ترویج فرهنگ غنی ایران‌زمین دارد. در دل این مجموعه آثاری ارزشمند از چیره‌دستان هنرهای اصیل همچون الماسی درخشان تلألؤ می‌نماید و پس از 4 سال باهمت عالی این هنرمندان، هتل بی‌نظیر زهره همچون نگینی درخشان در دل گنبدهای نیلگون این شهر و در سالی که این شهر به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام منسوب گردید، نمایان شد و سرانجام در هشتم بهمن‌ماه ۱۳۸۴ آغاز به کار نمود.
این هتل در ۱۰ طبقه با ظرفیت ۵۱ باب از اتاق‌ها و سوئیت های مجلل، رستوران مجلل ونوس، کافه نادری و رستوران سنتی ایرانا و دیگر امکانات رفاهی آسایش وآرامش را برای میهمانانش به ارمغان می آورد.
از دیگر ویژگی‌های این هتل می‌توان به‌قرار گرفتن آن در مرکز شهر و در دل آثار تاریخی همچون میدان نقش‌جهان، کاخ چهل‌ستون، مدرسه چهارباغ و رودخانه زیبای زاینده‌رود اشاره کرد.